Aktuality

Rozhovor s novým trenérem ÁČKA Davidem Rojkou

23.12.2017 18:21

Davide po odchodu trenéra Keluce do Hněvotína jste se stal v půlce soutěže v Lutíně hlavním trenérem. Rozhodoval jste se dlouho, zda funkci přijmout? Jde přeci jen o Vaši první trenérskou štaci a hned k vedoucímu týmu Krajského přeboru?

Byl jsem rád, že mě vedení Lutína oslovilo na pozici hlavního trenéra, rozhodl jsem se okamžitě. Je to pro mě velká výzva a hrozně se na tu práci těším.

 

Slyšel jsem, že se ucházíte o studium trenérské licence A. Máte do budoucna nějaké ambice, na jaké úrovni byste chtěl trénovat?

Chtěl bych jít postupnými kroky. Hlavně tady v Lutíně získat potřebné trenérské zkušenosti, které jsou důležité ve vývoji každého trenéra. Pote se v příštím roce úspěšné dostat na trenérské studium "A" licence. A potom se uvidí co dál.

 

Zpátky k Lutínu, byl jste sice pouze na pozici asistenta, ale i tak. Jak hodnotíte lutínský podzim v Krajském přeboru? Lze vyzdvihnout některé individuality?

Hlavně jsem se vrátil po delší odmlce zpátky k fotbalu. Pozice hráče je úplně něco jiného než trenérský post. To už jsem poznal. Něco jsem ve fotbale zažil a jsem raád, že jsem ty moje zkušenosti mohl tady klukům předat. Našim cílem bylo skončit do 3. místa. Takže s umístěním i s předvedenou hrou panuje velká spokojenost. Hlavni teď je se dobře připravit na jarní část soutěže. Jsme první, takže ten tlak na nás bude vetší a všichni soupeři se nás budou chtít vytáhnout. Nějaké individuality v týmu máme, ale hlavni podíl na umístěni má samozřejmě cely tým.

 

Předpokládáte po úspěšném podzimu nějaké odchody nebo plánujete naopak nějaké posílení mužstva?

Podle mých informaci by měl odejit pouze Kuba Šlajs. Co se týká posílení tymu, tak doufám, že se podaří dotáhnout jeden příchod, o který jsme se pokoušeli již v minulém roce. Je to rychlostní typ hráče a hodně by nám pomohl v útočné fázi. Jméno zatím prozrazovat nebudu. Jinak o dalším posílení neuvažujeme.

 

Jak bude vypadat zimní příprava?

Zimní přípravu zahájíme 31.1.2018. Trvat bude přibližně 8 týdnů. Máme tam 6 přátelských utkání s kvalitními soupeři převážně z divize. První mistrovsky zapas sehrajeme 24.3.2018 v Dubicku.

 

Před sezonou si trenér Keluc dal za cíl umístění do třetího místa, změnili se nějak cíle klubu?

Jiný cíl než soutěž vyhrát mít ani nemůžeme. Doufám, že se nám to podaří. A v létě se uvidí co dál. Teď je na nějaké prognózy ještě brzo.

 

Na podzim jste do některých zápasů naskakoval jako žolík, budete i nadále naskakovat?

Po 7 letech jsem nastoupil k soutěžním zápasům, ale na delší časový úsek to není. Zdravotní stav mi to bohužel neumožnuje. Doufám, že už nastupovat nebudu muset.(smích)

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!

23.12.2017 08:46

Poslední zápas jsme po zásluze prohráli

03.11.2017 14:50

TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 0:1 (0:0)

 
sestava: Běhalík - Gallik, Bokůvka (Rojka), Skopalík, Körner (Pavelka) - Skoumal (Šlajs), Brázdil, Vymazal, Los, Schön (Rec) - Šoupal (Volf)
 
Zápis o utkání:
 
Hodnocení našeho trenéra Lubomíra Keluce ml.:
V posledním podzimním kole jsme na domácím hřišti přivítali celek Želátovic. Od úvodní do poslední minuty jsme odehráli velmi nekvalitní utkání i přesto jsme si vytvořili stoprocentní šance, které jsme nedokázali proměnit.
Soupeř si vytvořil dvě stoprocentní šance a jednu využil, přestože jsem hráče na to upozorňoval, že je nesmíme pustit do brejkové situace.
Je to velká škoda, protože jsme úspěšný podzim ukončili zbytečnou porážkou.
 
 
Stručné hodnocení podzimní části soutěže:
 
Podzimní část ročníku 2017/2018 se hodnotí jen pozitivně. Po náročné letní přípravě jsme od úvodního do posledního kola hráli na špici tabulky a díky výkonům v mistrovských zápasech jsme tam byli oprávněně. Herně jsme nejlepší mužstvo v soutěži a záleží výsledek jen na přístupu k utkáním. Za cíl bylo hrát do třetího místa a zatím cíl naplňujeme bezezbytku. Dále bych pochválil svého asistenta, protože k přípravě jak na trénink tak na zápas přistupoval vynikajícím způsobem.
 
 
 
 
 
 
 

V Kralicích jsme loupili

27.10.2017 15:45

FC Kralice na Hané - TJ Sigma Lutín  1:5 (0:3)

branky: Vymazal, Körner, Rec, Pavelka, Volf
 
Sestava: Běhalík - Körner, Chrást, Skopalík, Pavelka - Schön, Rec, Vymazal, Los (Gallik), Brázdil - Šlajs (Volf)
Připraveni: Nejezchleb, Bokůvka
 
zápis o utkání:
 
Hodnocení našeho trenéra Lubomíra Keluce ml.:
V 13.kole podzimní části jsme zajížděli na hřiště Kralic. Od úvodních minut jsme se snažili na těžkém terénu hrát kombinačně, domácí mužstvo spíše nakopávalo a větším důrazem se dostávalo k naší brance. Postupem času už jsme převzali otěže zápasu do vlastních rukou a do poločasu vstřelili tři hezké branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jak jsme skončili ten první a domácí mužstvo nepustili k ohrožení naší branky, navíc přidali další dvě branky a utkání dohráli v poklidu. Je škoda, že v závěru utkání jsme udělali chybu, po které jsme dostali velmi laciný gól. V tomto utkání byla kvalita na naší straně a byli jsme jasně lepším mužstvem. Výsledek zápasu odpovídá dění na hřišti. Hráče musím pochválit, že i přes těžký terén chtěli hrát fotbal a také mají velkou pochvalu za přístup k zápasu.
 
 
 
 

Novinky

Poděkování dlouholetým trenérům

04.02.2012 21:20
  Vedení oddílu kopané by touto cestou, rádo poděkovalo  trenérům Hejtmanovi  a Skopalíkovi za dobře odvedenou práci  a ochotu ve složité situaci.

Novým Koučem byl jmenován Jan Tichý

29.01.2012 15:33
  Přejeme trenérovi, aby se mu z mužstvem dařilo a aby bavil hrou se svým mužstvem náročné Lutínské fanoušky.  zdroj:hlubocky.eu

Změna na trenérském postu

29.01.2012 15:18
Po posledním podzimním utkání u mužstva skončilo po vzájemné dohodě s vedením klubu trenérské duo Lubomír Hejtman a Lubomír Skopalík

Úspěch starých pánů na turnaji ve Hvozdě.

27.12.2011 21:07
27.12. 2011          se konal turnaj starých pánů ve Hvozdě. Turnaje se zúčastnili: Hvozd A,   Hvozd B., Luká, Nová Ves , Lutín. Výsledky turnaje:  Luká – Lutín 2 : 2 ( Bryja,...

Další soupeř

12.11.2011 01:46
Ne 13.11 Lutín - Chválkovice 13:00

Další soupeř!

24.10.2011 14:07
Ne 6.11  Velká Bystřice - Lutín

Diskusní Fórum Spuštěno

18.08.2011 17:09
Můžete přidávat své příspěvky a postřehy v  rubrice Diskuse
Záznamy: 241 - 247 ze 247
<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21