17.10.2014 14:59

Protivanov - Lutín 0:3 (0:1) Branky: Bartl, Hamy 2

Skoumal - Gallik, Bokůvka (Marek), Chrást, Körner - Bartl (Pavelka), Huňka, Rec, Wanke - Blechta, Hamy

Připraven: Brhel

Podle postavení v tabulce byli domácí jednoznačným favoritem. Od začátku utkání byl však Lutín lepším týmem. Dobře kombinoval a vytvářel si slibné šance. Zejména Wanke na pravé straně zle zatápěl domácí obraně. Domácí hrozili pouze ze standardních situací, ty však s přehledem řešil Skoumal v bráně. Vyložená šance přišla po Huňkově akci se řítil sám na bránu Wanke,a le domácí brankař ho vychytal. První branka padla po Hamyho akci, který utekl po lajně a nacentroval Bartlovi, který netradičně hrudníkem skóroval. Hra pokračovala ve stejném duchu, Lutín domácí kombinačně přehrával. Další šanci měl z malého vápna Rec, ale domácí golman výborně zasáhl.I přes převahu v prvním poločase už branka nepadla. Do druhé poločasu nenastoupil pro zranění Bokůvka. Domácí Lutín dlouhými nákopy zatlačili na vlastní polovinu, k ohrožení branky se Protivanov ale nedostával. jedinou střelou na branku byla krásná střela z velkého vápna kterou skoumal vravurně vytáhl z šibenice. Lutín zvýšil po individuální akci Hamyho, který povodil všechny obránce a nekompromisně zavěsil. Třetí branka padla za nedlouho, po samostatném úniku opět Hamy loboval golmana. 3:0. Závěr utkání příliš nezvládli, domácí kapitán v pádu s úmyslem nakopl Hamyho do obličeje, rozhodčí však incident přehlédl. Výhra byla naprosto zasloužená, předvedli jsme dobrý výkon.