TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0) branky: Skopalík, Šoupal

Sestava: Nejezchleb - Gallik (Körner), Chrást, Skopalík, Rec - Schön (Rojka), Vymazal, Brázdil, Los (Skoumal), Šoupal (Šlajs)- Volf (Pavelka)

Připraven: Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=c4c31098-b1e4-4bad-83c1-fbb76d7f8db6&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení ze strany domácího trenéra p. Míky:

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/velke-losiny-ve-slagru-kola-doma-nestacily-na-lutin-20171015.html

Hodnocení našeho trenéra p. Lubomíra Keluce ml.:

V 11.kole jsme zajížděli na hřiště třetího celku soutěže Velkých Losin. Od úvodních minut se hrát velmi rychlý fotbal nahoru, dolu, bohužel jen mezi vápny. My si vytvořili jednu 100% šanci, kterou jsme nevyužili. Domácí byli v prvním poločase více agresivnější a bojovnější mužstvo a nám to dělalo velké problémy. V poločasové přestávce jsme si museli vyříkat věci, které se nám nedařili v prvním poločase. Velice nám pomohla branka na začátku druhého poločasu, od té doby už jsme kontrolovali hru a přidali druhou branku po brejkové situaci. Kluky musím pochválit hlavně za druhý poločas, kdy odvedli velmi zkušený a zodpovědný výkon s minimem chyb. Musím také pochválit domácí za bojovný, snaživý výkon, který nás donutil hrát celé utkání na maximum. Utkání sneslo vysoké měřítko co se týká nasazení. Výsledek zápasu odpovídá předvedené hře obou mužstev.