17.09.2014 14:35

Zvole – Lutín 1:1 (1:0) Branka: Chrást

Sestava: Skoumal – Gallik, Bokůvka, Chrást, Marek – Rec, Šlosar, Körner, Pavelka – Blechta (Bartl), Wanke

Připraven: Dvořák

V sobotu jsme zajížděli na hřiště Zvole, kterému se na podzim daří, a které bylo tím pádem favoritem utkání. Utkání se hrálo na podmáčeném terénu. I přesto jsme na začátku utkání dobře kombinovali a domácí přehrávali. Z těchto kombinací se rodily slibné příležitosti, avšak chyběla finální přihrávka. Po sérii nepřesností v rozehrávce Lutínští znervózněli, přestali se nabízet a otěže zápasu převzali domácí, kteří se jednoduchou hrou s dlouhými nákopy a důrazem nejednou dostali ke Skoumalovi na dostřel. Branka padla až těsně před poločasem, po sérii nedůrazných soubojů se míč dostal až před Skoumala, míč mířící do jeho náruče na poslední chvíli tečoval domácí útočník. 1:0. Těsně před poločasem to mohlo být o dvě branky, to když Lutínští špatně rozehráli odkop od brány, domácí hráč sám před Skoumalem však střílel vysoko mimo.

Druhý poločas se nesl v duchu křečovité snahy Lutína o vyrovnání, k výraznější šanci se však nedostal. Naopak domácí vyráželi k brejkům do otevřené Lutínské obrany. Nejméně dvakrát se hráči Zvole dostali k samostatnému úniku, Skoumal v Lutínské bráně však odolával. Po centru z boku mohl vyrovnat Wanke, který hlavou trefil obloučkem pouze břevno. Vyrovnat se nakonec Lutínu podařilo, po Recově rohu se trefil hlavou Chrást. Poté se utkání víceméně dohrávalo a pomalu dospěle ke zřejmě zasloužené remíze.