TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Ústí 3:5 (1:1) branky: Los, Skoumal, Bokůvka

Sestava: Nejezchleb - Körner, Bokůvka, Skopalík, Pluháček - Wanke, Rec, Vymazal Skoumal, Hamy - Los

Připraveni: Brhel, Pavelka, Volf

Článek v Olomouckém deníku:

Hodnocení našeho trenéra Lubomíra Keluce ml.:

Nedělní domácí utkání, které jsme výsledkově nezvládli se hodnotí celkem složitě. Už před utkáním jsem apeloval na kluky ať si přesně prohlédnou jaké postavení bude každý mít při standartních situacích a jak chci, abychom na Ústí hráli. Musím říci, že veškeré komentáře, teré si čtu a slyším, že posledních 20 minut jsme odešli fyzicky, tak jsou nepravdivé a zavádějící, ale postupně. Celých 90 minut bylo herně kvalitních a musíme si uvědomit, že Ústí není na 1. místě náhodou. Rozhodčí za ně utkání nevyhrají. Bohužel jak teď, tak i ve Chválkovicích byli jako hlavní rozhodčí mladí kluci co se ještě učí a dělají chyby. Oni nám to, ale neprohráli. První branku jsme dostali po standartní situaci, takže nepokrytý hráč.Za stavu 3:1 jde Tom Los sám na branku a nedá (lobuje golmana). Na 3:2, špatné zajištění stopera, 3:3 nevyběhnutí brankaře a faul asi před vápnem. 3:4 hrubá chyba, kdy golmanovi vypadne lehký míč z ruky a 3:5 jednoduchá ztráta míče na soupeřově polovině a brejk 4 na 1. Fotbal je o chybách, my jich udělali až moc a soupeř je potrestal,o fyzičce to nebylo! V utkání jsme jsme měli mnohem více šancí než soupeř, my je nedali a oni ano, pak se nedivme tomu, že jsme takto prohráli. Já po herní stránce klukům nemám co vytknout, ale po stránce zodpovědnosti jednotlivců vůči mužstvu, tak tam jsou velké nedostatky, které se opakují dokola. Až nebudeme dělat takové hrubé chyby, tak budeme výsledkově úplně někde jinde a i když to mužstvo má průměr cca kolem 30 let,tak se stále učí. Ústí nám dalo lekci a my se s ní musíme ponaučit.