Lutín se díky vítězství nad Zvole vyšvihl do čela tabulky

27.04.2015 20:44

Nedělní střetnutí dvou vedoucích týmů tabulky přineslo poměrně vyrovnanou partii.

Lutín nakonec na domácím hřišti potvrdil roli favorita a přehrál Zvole 4:3.

Do utkání lépe vstoupili hosté,  po osmnácti minutách hry se střelou z hranice šestnáctky ujali vedení. Zaskočená Sigma horko težko hledala recept na důraznou hru Zvole.

Vyrovnání se však lutínští dočkali ve 31. minutě.  Pluháček zahrával trestný kop na přední tyč a Rec hlavou šikovně zakončil. 1:1

V závěru ne moc pohledného poločasu ještě hostující gólman zlikvidoval na poslední chvíli hlavičku Bartla, do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu.

Druhý poločas začal aktivněji Lutín a záhy se dočkal vedoucí branky .

V 55.minutě pronikl Hamy do šestnáctky, jeho střelu brankář neudržel a dobíhající Rec s pomocí všech končetin propasíroval míč za brankovou čáru. 2:1

V 58.minutě po zahrávaném rohu byli hosté blízko vyrovnání, brankář Skoumal byl však proti, bravurním zákrokem vytěsnil míč opět na roh.

62.minuta -  Bartl proklouzl hostující obranou, řítil se sám na brankáře a lišáckým lobem poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. 3:1

O tři minuty pozděj se ocitl sám před bránou opět Bartl, ale trestuhodně šanci zahodil.

V tomto případě platilo nedáš dostaneš. Zvole v 70. minutě střelou z velkého vápna  snížilo na rozdíl jedné branky. 3:2

75.minuta - Rec vyslal po právem křídle aktivního Chrásta, ten se šikovně dostal do vápna, přihrávkou našel Skoumala, který nekompromisně zakončil. 4:2

77.minuta - po centru Pavla Marka mířil těsně vedle hlavou stoper Bokůvka.

V 83.minutě udeřilo opět Zvole. Po pravé straně se dostal do úniku hostující útočník a umístěnou střelou k tyči snížil na rozdíl jediné branky. 4:3

Po řadě několika přerušení a nervózní koncovce zápasu nakonec Lutín udržel těsné vedení a vítězstvím se posunul na první místo tabulky. S předvedeným výkonem však domácí určitě spokojeni být nemohou..