09.04.2012 23:32

Majetín Lutín 2:4 (2:1) branky: Blechta 2, Rec, Bokůvka

Sestava: Mačák - Gallik,Chrást,Bokůvka, Korner - Rec, Korenný Jiří, Huňka, Wanke - Bartl(46. Valouch), Blechta(88. Korenný M)

Náhradnici: Skoumal, Šenkyřík, Svoboda.

Začátek jarní sezóny začal Lutín na hřišti Majetína a to hned  zápasem o důležité body vedoucí k záchraně.Hráče Majetína vede trenér Milan Nekuda, který působil také v Lutíně. Začátek utkání byl vyrovnaný bez vážnějších  příležitostí na obou  stranách. 27.minuta centr z levé strany a hráč domácích nadvakrát hlavičkou překonal bezmocného Mačáka 1:0. 37. minuta  nedorozumění Lutinské obrany s brankářem 2.0. 42. minuta Lutin zahrává roh Recem a odražený míč se dostal k Bokůvlovi a ten se  ranou pod břevno nemýlil 2:1. 47.minuta dnes aktivně hrající Rec utekl po lajně, odcentroval  na Blechtu 2:2. 78.minuta. Wanke se prosadil proti domácímu obranci a jeho přihrávku šikovně tečoval Rec 2:3. Obrat dnešního zápasu Lutín dovršil v 89. minutě po  rohovém kopu  zahrávaném Recem se hlavou  prosadil dnes  při chuti hrající Blechta 2:4. Za druhou půli si vítězství hráči Lutína zasloužily.