Příprava zahájena

11.02.2019 17:33

FC Morkovice (krajský přebor Zlín) - TJ Sigma Lutín 0:5 (0:1) branky: Rec 3, Schön, Los

Sestava: Běhalík (Nejezchleb) - Gallik, Šnejdar, Konečný, Chrást, Pavelka, Hrabálek - Prucek, Rec, Vymazal, Brhel, Schön, Tichý  - Pazdera, Los

Hodnocení trenéra Rojky:

První přípravný zápas jsme odehráli v pěkném areálu na umělé trávě v Morkovicích. Domácí vstoupili do utkání aktivně a prvních 25.minut byli lepším týmem. Svoje šance ale neproměnili. Postupem času se hra vyrovnala. Zlepšili jsme pohyb a byli jistější v kombinaci. Po pěkné akci jsme otevřeli skóre a šli do poločasového vedení 1:0. Celý zápas jsme rozhodli během 15.minut druhé půle. Předvedli jsme několik pohledných akcí a Morkovicím jsme odskočili na rozdíl čtyř branek. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší a zápas nakonec skončil naším jasným vítězstvím v poměru 5:0.  Na hračích byla vidět chuť a zápas si užili.