Lutín rozstřílel Nové Sady, zazářil Bartl

13.04.2015 10:03

Vydařený vstup do sezony prožívá lutínská Sigma , i druhý domácí zápas zvládli na jedničku.

Drtivý vstup do utkání předvedl Lutín proti Novým Sadům B"

Domácí na soupeře vletěli bez jakéhokoli respektu a již po 5 minutách hry byla po faulu na Bartla odpískaná penalta. Sám faulovaný nekompromisně poslal svůj tým do vedení.

O pár minut později po standartní situaci Pluháčka hlavičkou zvýšil opět Bartl již na 2:0. To běžela teprve 10. minuta utkání.

Hosté zcela zaskočení se dostávali stále pod větší tlak a lutínští si vytvořili ještě několik slibných šancí.

Sady zahrozili v polovině poločasu z přímého kopu, který krásným zákrokem zlikvidoval brankář T.Skoumal.

Tečkou za perfektním poločasovým výkonem byla individuální akce Pluháčka zakončená nádhernou střelou do pravého horního rohu hostující branky.

Na konci poločasu se nepříjemně zranil Körner, kterého po přestávce nahradil Rec. Do kabin se šlo tedy za stavu 3:0.

Na začátku druhého poločasu Lutín opět udeřil. Hostující rozehrávku zachytil Šnejdar, poslal dlouhý míč na Bartla, ten si obhodil obránce, uklidil míč kolem brankáře Nových Sadů a završil tak hattrick. 4:0

Do 60. minuty předváděli domácí nadstandartní výkon a kromě několika standartních situací nepustili Sady do žádné výraznější šance.

Poslední půlhodina byla naopak zcela v režii Nových Sadů. Lutínská obrana zdatně odolávala stále rostoucímu tlaku a brankář T.Skoumal musel předvést několik výborných zákroků, aby udržel čisté konto.

Závěr byl pro domácí celek spíše utrpením a pokazil celkový dojem z předvedeného výkonu.

Výhrou se Sigma Lutín posunula prozatím do čela tabulky.