Haňovice - Lutín 2:4 (0:4)

Branky: Rec, Korner, Wanke 2
sestava:
Mačák - Gallik, Chrást, Bokůvka (50.Vejmola), Korenný J. - Rec, Korner, Huňka, Halíř (75. Šenkyřík) - Blechta, Wanke

Již třetí zápas po sobě na hřišti soupeře sehráli Sigmáci v Haňovicích. Poslední 3 zápasy se nepodařilo naplno bodovat a tak náladu v mužstvu nebyla nijak dobrá. To ovšem v prvním poločase nebylo vůbec znát. Lutín na soupeře vletěl a už v 9. minutě vedl po brankách Míšu Rece a Toma Kernyho 2:0. Domáci byli jako opařeni, když třetí branku přidal Petr Wanke. Čvrtý gól do šatny přidal opět Petr Wanke po chybné rozehrávce domácích. Zápas se zdál být již rozhodnutý, ale domácí Lutín zatlačili hned od začátku druhého poločasu. První branka ještě neplatila pro ofsajd, poté však domácí hlavou snížili. 20. minut před koncem to bylo po další hlavičce už 4:2 a s Lutínem to vypadalo dost špatně, protože někteří hráči se z hřiště úplně vytratili. Domácí měli ještě několik nebezpečných standartek, ale především díky skvělému Vlasťovi Mačákovi v bráně Lutína už obrat nedotáhli. Nutno říci, že Vlasťovi je neuvěřitelných 61 let a je jistě nejstarším hráčem, který kdy v 1.B třídě nastoupil.