TJ Jiskra Rapotín - TJ Sigma Lutín 2:0 (0:0)

Sestava: Nejezchleb - Körner (Chrást), Bokůvka, Skopalík, Pavelka - Wanke, Vymazal, Rec, Los, Hamy - Volf (Pavlík)

Připraveni: Mačák, Korenný J., Gallik

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=899ea3c0-5748-4b91-9aa5-7c514ca61b52&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení ze strany soupeře:

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/souboj-rapotina-s-lutinem-prinesl-dve-cervene-karty-a-tri-body-pro-domaci-20170325.html

Hodnocení našeho trenéra Lubomíra Keluce ml.:

Ve třetím jarním kole jsme podruhé za sebou vyjížděli na hřiště soupeře,tentokrát do Rapotína. Soupeř byl ve spodní části tabulky a my měli potvrdit kvalitní výkon z předchozích utkání. Už před utkáním jsem kluky upozorňoval, že to bude těžší zápas jak ve Šternberku, bohužel moje slova se potvrdila. První poločas v podstatě jen proběhl ve stylu stavěčky, kdy se na branku ani nevystřelilo, navíc tam bylo až moc nepřesností. Poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu jsem se rozhodl udělat změnu, která se úplně minula účinkem a byla to moje chyba, protože celý druhý poločas jsme hráli úplně bez útoku. Nakonec dostaneme gól z nakopnutého míče od poloviny hřiště, kdy nepokryjeme dorážejícího hráče. Druhý gól byl již z brejkové situace, která byla výborně zakončená. Pokud nebudeme agresivní jak v našem tak soupeřově pokutovém území, tak budou zápasy končit stále stejně. Znovu máme dvě 100% šance a my nedáme branku! Rapotín hrál, tak jak se hraje o záchranu a my si musíme velmi rychle uvědomit, že ještě budou padat 4 mužstva. Je pravda,že v utkání měli být uděleny ještě dvě červené karty za zákeřné zákroky, ale pokud rozhodčí toleruje úder do obličeje ,tak potom je to až alarmující. Celkový dojem z utkání je velké rozčarovaní, nad neuvěřitelným množstvím pokažených přihrávek a prohraných osobních soubojů! Utkání mělo úroveň 1.B. třídy a ne krajského přeboru.