Zakletý Velký Týnec

25.05.2013 18:48

XXIII. kolo Velký Týnec - Lutín 4:2 (3:0) Branky: Klicpera 2

Sestava: Mačák - Gallik, Bokůvka, Chrást, Vymazal L. - Rec (Korenný M.), Korner, Hunka, Pavelka - Klicpera, Blechta (Svoboda)

V sobotu jsme zajžděli na hřiště Velkého Týnce, kde se nám delší dobu nepodařilo bodovat. Víra v bodový zisk se rozplinula už v prvním poločase. V prvních 10 minutách jsme postupně spálili několik vyloženýc šancí, Klicpera šel sám na brankaře, Blechta z bezprostřední blízkosti trefil pouze boční síť, hlavičku po rohovém kopu vykopl na brankové čáře obránce. A tak udeřilo na druhé straně vyraženou střelu z vápna pohodlně doklepl hlavou dopmácí útočník. Zanedlouho bylo hůř, to když standartka domácích proletěla celým vápnem a přistála za tyčí 2:0.  Poločas hrůzy zakončil třetí gól v naší siti. Nutno říct, že mei jednotlivými brankami jsme i my měli několik dalších šanci, ale vrcholem zmaru byl další samostatný nájezd Kornera, který trefil tyč. Po poločasové bouři v kabině se naši přece jenom zlepšili, domáci chtěli pouze udrřet výsledek a to se jim vymstilo. Domácí obránce přidržel za dres Ondru Pavelku v samostatném nájezdu a zaslouženě šel předčasně do šaten. Od té doby panovalo na hřišti jedno mužstvo. Na 3:1 upravil po dalším samostatném nájezdu Klicpera. Poté jsme se dočkali druhé branky avšak pomezní nepochopitelně odmával ofsajd. Druhá branky příšla v 75. minutě, přetlačovanou ve velkém vápně vyřešil doklepnutím do sítě opět Klicpera. Poté jsme měli dalších několik šancí, ale gól nevstřelili. Naopak domácím se po špatném zajištění našich obránců podařilo navýšit na 4:2. katastrofální první poločas se nám bohužel nepodařilo napravit. Nutno říci, že fanoušci Velkého Týnce nezůstali své pověsti nic dlužni, celý zápas sprostě pokřikovali, výsmývali se soupeři a naprosto nesoudnými připomínkami rozesmáli nejednoho Lutíňáka. Doufejme, že v příští sezóně Velkému Týnci porážku vrátíme.