Anglický týden úspěšně

18.09.2018 15:05

Středa 12.9. TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 4:2 (2:1) branky: Šoupal, Vymazal, Prucek, Hrabálek

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Körner, Brhel (Šnejdar) - Šoupal (Volf), Vymazal, Konečný (Pazdera), Skopalík, Schön (Prucek) - Los

Připraven: Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=7fe2b7f1-9f42-4685-b8a2-aab5d7f42029

Hodnocení trenéra Rojky:

Zápas pro nás nezačal dobře. Opět jsme dostali první rychlý gól. V této soutěži je vždycky těžké otáčet zápasy, kdy prohráváte. Dnes mělo mužstvo svoji sílu a ještě do poločasu jsme výsledek zaslouženě otočili. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala a také ubylo vyložených šancí. Naštěstí jsme se konečně prosadili po standardní situaci a ta zápas rozhodla. Potom jsme ještě přidali branku po rychlém protiútoku a o vítězi utkání nebylo pochyb. Želatovice pak ještě snížili, ale radost z důležité vítězství v poměru 4:2 nám to nemohlo zkazit

Neděle 16.9. TJ Sigma Lutín - 1. HFK Olomouc "B" 2:0 (1:0) branky: Skopalík, Vymazal

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Körner, Brhel (Gallik) - Šoupal (Volf), Vymazal, Konečný, Skopalík, Schön (Prucek) - Los (Pazdera)

Připraven: Mačák, Šnejdar

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=c41687ca-7729-4108-9333-19bc1f037989&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních 30.min jsme předváděli fotbal podle našich představ. Šli jsme také do rychlého vedení. Byla jen škoda, že jsme pak zahazovali jednu šanci za druhou a poločas tak skončil jen 1:0. Ve druhém poločase jsme průběh utkání kontrolovali. Mladíci z Holice se snažili, ale žadnou vyloženou šanci si nevytvořili. Všechny jejich náznaky šancí končili před naším pokutovým územím. V 70.min jsme přidali ještě jeden gól a zápas jsme dovedli do zaslouženého vítězství v poměru 2:0.