TJ Sigma Lutín - FK Mohelnice 4:2 (2:1) branky: Los 2, Vymazal 2

Sestava: Nejezchleb - Brhel (Pazdera), Körner, Chrást, Pavelka - Hrabálek, Vymazal, Konečný, Skopalík, Schön (Prucek) - Los

Připraveni: Rec, Gallik, Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=c8a8fec1-b448-423c-8bf4-6f95778de490&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

V úvodu jsme zbytečně inkasovali z ojedinělé akce soupeře. Utkání ovlivnilo ve 20.min nesmyslné vyloučení hráčů na obou stranách. Jiný hráč hostí, který měl dostat jasnou červenou kartu utkání normálně dohrál. Tohle rozhodčí hrubě nezvládli a tím jsme bohužel přišli o jednoho z klíčových hráčů Míšu Skopalíka. Doufám, že trest bude co nejnižší. S tímhle momentem jsme se daleko lépe vypořádali my a ještě do poločasu jsme výsledek otočili po trefách Jirky Vymazala a krásné střele Tomáše Losa. Ve druhé půli se hrál fotbal nahoru a dolů, který se musel divákům líbit. Stejní hráči ješte přidali po jedné brance a skóre narostlo na 4:1. Mohelnice stačila už jen snížit a my jsme zaslouženě zvítězili v poměru 4:2. Kluky musím pochválit za předvedený výkon a hodně si cením třech bodů z tohoto zápasu.