Losiny jsme udolali

28.08.2018 15:01

4. kolo TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1) branky: Prucek, Skopalík, Pazdera

Sestava: Nejezchleb - Šnejdar (Gallik), Chrást, Skopalík, Körner - Prucek (Pazdera), Vymazal, Hrabálek, Los, Brhel (Volf) - Šoupal

Připraven: Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=b527859f-8b73-4071-add6-f597a3bdef7d&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Po celé utkání jsme byli aktivnějším mužstvem. Bohužel nám chyběl větší důraz v pokutovém území soupeře. Proto jsme nedokázali proměnit některé gólové příležitosti, které jsme si vytvořili. Domácí šli do nečekaného vedení po našem rohovém kopu. Někteří hráči přestali hrát v domnění, že je přerušená hra. Naštěstí jsme dokázali na konci první půle vyrovnat. To byl podle mě rozhodující moment zápasu. Ve druhém poločase jsme už Losiny do ničeho nepustili. Bylo jen otázkou času, kdy přidáme rozhodující  branku. Ta přišla po hodině hry. Potom jsme si už vedení pohlídali. V závěru utkáni jsme přidali další  gól a odvezli jsme si cenné tři body za vítězství v poměru 3:1.