TJ Sigma Lutín - FK Medlov 3:0 (2:0) branky: Skopalík 2, Konečný

Sestava: Nejezchleb - Brhel (Pavelka), Körner, Chrást, Hrabálek (Gallik) - Schön (Pazdera), Vymazal, Konečný, Skopalík, Šoupal - Los (Prucek)

Připraveni: Mačák, Rec

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=d0404021-a9fa-4c06-a6aa-2bbd6ba8b0e1&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Komentář trenéra Rojky:

Dnes nám vyšlo utkání po všech stránkách. Po celé utkání jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme předčili jak v agresivitě, tak v kombinační hře. Hlavně v prvním poločase byla naše dominance jasná. Vše začalo krásně kopnutou standardkou Tomáše Losa a hlavičkou Míši Skopalíka. Druhá branka měla opět stejného střelce, když míč vybojoval Jirka Vymazal a finální přihrávku na malé vápno nachystal Martin Schön. Hosté se do vážnější příležitosti nedostali a tak skončil první poločas výsledkem 2:0. Ve druhé půli jsme utkání kontrolovali. Třetí branku jsme přidali po trestném kopu, kdy míč krásně uklidil do sítě Tomáš Konečný. Poté se osmělil i Medlov a dvakrát zahrozil po standardní situaci, ale gól nedal. My už jsme svoje šance také neproměnili a tak zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím v poměru 3:0. Kluky musím pochválit za předvedený výkon. Hlavně první poločas jsme odehráli hodně nad poměry Krajského přeboru.