Sestava: Nejezchleb - Gallik, Chrást, Skopalík, Šnejdar - Prucek, Vymazal, Hrabálek, Los, Pazdera (Volf) - Šoupal

Připraveni: Mačák, Zlatohlávek

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=8e82c1bd-021f-439d-84fe-3e513c5980ec&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Prvních 25.min jsme odehráli celkem slušně. První branka ze standardní situace nás dostala hodně dolů. Šternberk začal lépe kombinovat. Byl rychlejší a přímočařejší směrem dopředu. Vše rozhodla druhá branka ze začátku druhého poločasu, která padla opět ze standardky. Kdy jsme nepokryli odražený míč. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou. Držel nás ale Mirek Nejezchleb v bráně. My jsme hrozili jen po standardkách. Svoje šance na snížení výsledku jsme ale také neproměnili. A tak v samém závěru jsme inkasovali potřetí. Po brejku do otevřené obrany. To už jsme hráli vabank. Šternberk tak vyhrál zaslouženě 3:0. Kluci zápas odmakali, ale v situaci jaké jsme se nacházeli před zápasem jsme už druhou půli nemohli konkurovat tak kvalitnímu týmu jako je Šternberk. Teď nás čeká ve středu další těžký zápas proti Želátovicím a já doufám, že se nám už konečně podaří bodovat naplno.