Přestřelka v Černovíře

22.10.2018 17:43

TJ Slovan Černovír - TJ Sigma Lutín 3:5 (2:3) branky: Schön, Los, Gallik, Skopalík, Vymazal

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Körner, Chrást, Gallik (Brhel) - Schön (Pavelka), Vymazal, Konečný (Rec), Skopalík, Šoupal (Pazdera) - Los (Prucek)

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=bc684e77-2054-4d1c-a2fe-569245d78993&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na článek s fotogaleriív Olomouckém deníku:

olomoucky.denik.cz/fotbal-kraj/osm-golu-v-cernovire-sigma-lutin-po-prestrelce-dal-vevodi-preboru-20181021.html

Hodnocení trenéra Rojky:

V prvním poločase se hrál fotbal z mnoha šancemi na obou stranách. Po půlhodině hry jsme vedli o tři branky. Zdálo se, že utkání dovedeme k poklidnému vítězství. Bohužel jsme si zápas zkomplikovali vlastními chybami. Soupeři jsme darovali dvě penalty, kdy proměnil jen jednu a nedůrazem při bránění standardní situace. Ale v prvním poločase, kdybychom dali snad osm gólů, tak se nemohl nikdo divit. Druhá půle byla mnohem klidnejší co se týče vyložených šancí. Domácím se podařilo vyrovnat po rychlém brejku. Zhruba od 60.min jsme začali domácí přehrávat a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme i střelecky. Přidali jsme nakonec ještě dvě branky a zvítězili jsme zaslouženě hokejovým výsledkem v poměru 5:3. Černovír bych chtěl pochválit, že i za nepříznivého stavu se dokázal vrátit do utkání a nakonec jsme museli o body bojovat až do konce zápasu. A hlavně velký dík patří našim fanouškům, kteří nás přijeli v hojném počtu podpořit.