TJ Sigma Lutín - TJ Tatran Všechovice 2:1 (1:0) branky: vlastní, Šoupal

Sestava: Kovačevitý - Körner, Chrást, Skopalík, Šnejdar - Prucek (Keluc), Brázdil (Pavlík), Vymazal, Rec (Skoumal), Los - Šoupal

Připraveni: Nejezchleb, Gallik, Zlatohlávek

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=ce7819ad-28c4-4a6a-aec9-e90099c35c91&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na fotogalerii:

pavelhrdlicka.rajce.idnes.cz/TJ_Sigma_Lutin_-_Tatran_Vsechovice%2C_Olomoucky_krajsky_prebor/

Hodnocení našeho trenéra Davida Rojky:

Čekal nás těžký soupeř a to se potvrdilo. Jejich postavení v tabulce neodpovídá předváděné hře. Hrál se vyrovnaný zápas, ale brankových příležitostí bylo mnohem víc na naší straně. Hlavně v prvním poločase jsme neproměnili tři vyložené šance a to nás stálo větší poločasové vedení. Ve druhém poločase se hrál opatrný fotbal, nemohli jsme se dostat do tempa. Také jsme přestáli dvě šance hostí a deset minut před koncem zápasu jsme navýšili vedení na 2:0 po samostatné akci Vojty Šoupala. Bohužel jsme si konec zápasu zdramatizovali sami a to především naší lehkovážností při bránění standardní situace. Úplný závěr zápasu jsme si už  zkušeně pohlídali a hosty nepustili do závěrečného tlaku a připsali si tři cenné body do tabulky.