FC Dubicko - TJ Sigma Lutín 1:4 (1:2) branky: Skopalík, Los, Schön, Prucek

Sestava: Nejezchleb - Šnejdar (Rec), Skopalík, Pavlík (Šoupal) - Schön (Prucek), Vymazal, Skoumal, Brázdil (Keluc A.) - Los

Připraveni: Kovačevitý, Volf

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=e05f6cf6-5f02-482b-998f-52fea141e118&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Článek v Šumperském deníku:

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/prekvapeni-se-tentokrat-nekonalo-dubicko-doma-podlehlo-lutinu-20180501.html

Hodnocení trenéra Rojky:

Dnes jsme po celé utkání diktovali tempo hry. V prvním poločase jsme si vytvořili několik vyložených šancí. Pouze naše slabší produktivita a jedno zaváhaní v obraně nás stálo větší poločasové vedení. Ve druhém poločase se kvalitativní rozdíl mezi oběma mužstvy ještě zvýšil. Opět jsme, ale zahazovali jednu šanci za druhou. Nakonec jsme ještě přidali dvě branky a zápas dovedli do poklidného vítězství.