FK Medlov - TJ Sigma Lutín 1:2np (0:0) branka: Volf

Sestava: Nejezchleb - Šnejdar, Chrást, Körner, Gallik (Prucek) - Skoumal (Volf), Brázdil, Vymazal, Rec, Šoupal - Los

Připraveni: Kovačevitý, Pavlík

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=f15af3aa-f497-4564-b646-0a9f9a53ac5b&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

První poločas jsme odehráli podle našich představ. Tentokrát jsme hráli z bloku, Medlov s tím měl problémy, kromě standardky a střely z dálky si žádnou další šanci nevypracoval. My jsme po zisku míče dobře kombinovali ve středu hřiště a vytvářeli si slibné šance, ale žádnou jsme neproměnili a tak skončil první poločas bez branek. Do druhého poločasu jsme šli se stejnou taktikou. Bohužel hned na začátku druhé půle jsme inkasovali branku po dlouhém vhazování. Míč propadl do pokutového území a nepokrytý hráč pohodlně skóroval. Poté jsme zbytečně otevírali hru a Medlov hrozil brejky do otevřené obrany. Naštěstí nás podržel Mirek Nejezchleb v bráně. I tak jsme si vytvářeli brankové příležitosti , ale i ty největší jsme nedokázali proměnit. Nakonec jsme všechny síly vrhli do útoku a v poslední minutě jsme vyrovnali po hlavičce Zdeny Volfa. Poté jsme zvládli i penaltový rozstřel a připsali si cenné dva body do tabulky.