TJ Sigma Lutín - SK Sulko Zábřeh 4:1 (1:0) branky: Los 2. Skopalík, Körner

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek (Šnejdar), Chrást, Körner, Brhel (Gallik) - Pazdera (Prucek), Vymazal, Konečný, Skopalík, Šoupal (Pavelka) - Los

Připraven: Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=3473c42e-e65f-47cd-8048-2d58848d3c33&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na článek v Šumperském deníku:

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/zabreh-ztratil-zapas-s-lutinem-kvuli-deseti-minutam-hruzy-20181001.html

Hodnocení trenéra Rojky:

Prvních 20.min se hrál vyrovnaný fotbal. Nám  pomohla kvalitně zahraná standardní situace, po které se krásně trefil hlavou Michal Skopalík. Hosté měli jednu příležitost po brejkové situaci, ale podržel nás Mirek Nejezchleb. Po zbytek poločasu jsme měli optickou převahu hlavně díky velkému počtu standardních situací. Ale branku jsme už nedokázali vstřelit, i když šance tam byly. Celé utkání rozhodla první desetiminutovka druhé půle, ve které jsme vstřelili tři góly. Po zbytek druhé půle jsme si vytvářeli další příležitosti, ale diváci se už další branky v hostující síti nedočkali. V závěru utkání nás Zábřeh potrestal gólem z penalty, kdy jsme lehce ztratili míč ve středu pole a poté následoval zbytečný faul. Důležité utkání, které nás drží v popředí tabulky jsme vyhráli zaslouženě  4:1. Tímto bych chtěl pozvat fanoušky Lutína na sobotní utkání, které sehrajeme v nedaleké Litovli.