TJ Tatran Všechovice - TJ Sigma Lutín 3:1 (2:1) branka: Los z penalty

Sestava: Nejezchleb - Brhel, Körner, Skopalík, Gallik - Prucek (Pazdera), Vymazal, Konečný (Chrást), Hrabálek, Šoupal - Los (Schön)

Připraven: Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=6c7f9bb1-3a6a-4a3b-a990-11a19718ca2f&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na fotogalerii ze zápasu:

pavelhrdlicka.rajce.idnes.cz/Tatran_Vsechovice_-_TJ_Sigma_Lutin%2C_Olomoucky_krajsky_prebor/

Hodnocení ze strany domácího trenéra:

Hodnocení trenéra Rojky:

Utkání ovlivnila rychlá branka domácích. Na zápas jsme jeli s určitým záměrem i s ohledem na zdravotní stav našeho kádru. Poté jsme museli hrát do zatažené obrany a moc šancí jsme si nevypracovali. Bohužel jsme navíc inkasovali ze standardní situace a domácí tak vedli 2:0. Do zápasu nás vrátil na konci poločasu průnik Vojty Šoupala a následná proměněná penalta v podání Tomáše Losa. Poločas tak skončil jednobrankovým vedením Všechovic. Na začátku druhé půle jsme mohli vyrovnat, ale náš nejaktivnější hráč Vojta Šoupal neproměnil vyloženou šanci. V zápětí jsme inkasovali další branku po standardní situaci a tím domácí utkání prakticky rozhodli. Už jsme v sobě neměli dostatek fyzickým i psychických sil na obrat v utkání. Domácí si už vítězství pohlídali a zaslouženě vyhráli 3:1.