31.05.2018 15:50

FC Želatovice - TJ Sigma Lutín 1:3 (0:2) branky: Los, Prucek, Brázdil

Sestava: Kovačevitý - Körner (Šnejdar), Chrást, Skopalík, Skoumal - Prucek (Volf), Vymazal, Rec, Brázdil, Šoupal - Los

Připraveni: Nejezchleb, Keluc, Pavlík, Gallik

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=15985a30-95f6-47d0-87af-cd3e92605281&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na článek v Olomouckém deníku s fotogalerií:

olomoucky.denik.cz/fotbal_region/lutin-vyloupil-zelatovice-a-je-bod-od-titulu-s-postupem-do-divize-ale-vaha-20180530.html

Hodnocení trenéra Rojky:

Během deseti dnů jsme odehráli tři venkovní zápasy. Na některých hráčích byla vidět únava. První poločas jsme hráli dobře organizovaně směrem do defenzívy. Bohužel nám vázl plynulejší přechod do útoku. Naštěstí nám vyšly dvě krásné akce a v poločase jsme vedli o dvě branky. Ve druhém poločase nám začali rychle docházet síly a Želatovice nás zatlačili před vlastní pokutové území. Vytvářeli si velké množství standardních situací. Po dalším rohovém kopu jsme inkasovali kontaktní gól a konec zápasu byl ještě nervózní. Nakonec jsme přidali ještě jednu branku a odvezli si cennou výhru v poměru 3:1.