1. HFK Olomouc "B" - TJ Sigma Lutín 2:0 (2:0)

Sestava: Nejezchleb - Šnejdar (Skoumal), Chrást, Skopalík, Körner - Prucek, Brázdil (Keluc), Vymazal, Rec (Schön, Pavlík), Šoupal - Los

Připraveni: Kovačevitý, Gallik

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=3165ee9c-01b7-4fe0-8e19-1614b0061a06&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Holice nastoupila v silném složení, posílena o několik hráčů z „A“ mužstva. Chtěli jsme hrát s Holicí otevřenou partii a vyzkoušet si jak jsme na tom v porovnání s mužstvem divizní úrovně. Hlavně v prvním poločase se projevil velký rozdíl mezi oběma soupeři. Domácí byli jasně lepší.  Ukázali nám, na čem musíme ještě zapracovat a v čem se do budoucna zlepšit. Kluky musím pochválit, že ve druhém poločase chtěli se zápasem ještě něco udělat. Snižující gól ale nepřišel a Holice si už vedení pohlídala a zvítězila naprosto zaslouženě.