Kuba | 22.04.2012

Dobře zhodnocené Skopalíci :-)

Sokol Majetín - TJ Sigma Lutín (2:1) 2:4

Sokol Majetín | 10.04.2012

V prvním mistrovském utkání jární části 1.B třídy olomouckého kraje, přivítal domácí Sokol Majetín hráče TJ Sigmy Lutín, tento zápas nabídl místním příznivcům fotbalu, mimo špatného počasí i špatný výkon domácích hráčů, zejména ve 2 poločase. První poločas utkání vypadal pro domácí dobře ve 27min. se prosadil Lukáš Večeřa 1:0 a ve 37min. nováček v dresu Majetína Richard Schwarz 2:0, poté však místo navršení skóre, domácí hráči přestali hrát a nechali převzít iniciativu hostujícím hráčům, vyústěním toho byla branka Lutína ve 42min., kdy se po odraženém rohovém kopu dostal k míči zcela osamocený Petr Bokůvka a sřelou z penalty do šibenice, i přes veškerou snahu domácího brankáře Rece který míč vytáhl do břevna poté se mu nechtěně odrazil od zad do branky, tak snížil na 2:1, takže se do šaten šlo za stavu 2:1 pro domácí. Druhý poločas však byl přesným příkladem toho, jak ztratit vyhraný zápas. hned ve 47min. se nechal školáčky obejít ze strany Schwarz a jmenovec domácího brankáře Michal Rec odcentroval ač do ofsajdového postavení na osamoceného Dušana Blechtu který sklepával do prázdné brány a tak srovnal skoré na 2:2, aby toho však nebylo málo tak domácí si kalich hořkosti vypili až dodna v 78min. se hostující Wanke prosadil proti domácímu obránci a na jeho přihrávku si přes brankové území seběhl nikým nehlídaný Michal Rec a šikovně tečoval míč do sítě. Nutno podotknou že při této brance, výrazně zaspala obrana domácích! 2:3. Poslední hřebík do rakve domácímu Majetínu zasadil opět Dušan Blechta, po rohovém kopu Lutína si po krátkém odpočinku za brankou domácích v 89min. naskočil na úrovni přední tyče a prodloužil míč za sebe, který kupodivu všech zapadl do levé šibenice Recovi branky. 2:4
Po tomto zápase by se někteří hráči měli opravdu zamyslet nad svými výkony!!! Protože takhle se o záchranu rozhodně nehraje!!

Re: Sokol Majetín - TJ Sigma Lutín (2:1) 2:4