TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2:1 np (0:0)

Sestava: Nejezchleb - Korenný J. (Chrást), Körner, Skopalík, Pavelka - Wanke (Volf), Skoumal (Hamy), Rec, Vymazal, Brázdil - Los

Připraveni: Bokůvka, Pavlík, Mačák

Zápis o utkání:

Hodnocení trenéra Lubomíra Keluce ml.:

Po dvoutýdenním volnu, bez mistrovského utkání, nás na domácím hřišti čekalo čtvrté mužstvo tabulky, Velké Losiny. Od úvodních minut až do konce utkání hrál soupeř zataženě na vlastní polovině, zodpovědně bránil a čekal na naši chybu. My se snažili v prvním poločase tvořit, ale přechod byl moc pomalý a bez nápadu. Poločas proto skončil 0:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hra byla mnohem rychlejší, začali jsme si vytvářet šance a jednu proměnili, bohužel další branku jsme již nepřidali a soupeř vyrovnal po dlouhém autu, kdy nám propadl míč. Jinak si nic nevytvořil. Dnes jsme si zasloužili 3 body, ale nakonec jsme získali aspoň dva, po vítězných penaltách. Kluky musím za výkon, hlavně ve druhém poločase, pochválit i když je škoda inkasované branky v závěru utkání.