TJ Sigma Lutín – TJ Medlov          4:0 (3:0)

Sestava: Nejezchleb – Körner (Gallik), Korenný J., Chrást, Pavelka (Pavlík) – Hamy (Wanke), Skopalík, Vymazal, Brázdil – Volf (Bokůvka), Los

Připraveni: Mačák

Zápis o utkání:

Komentář našeho trenéra Lubomíra Keluce:

V předposledním domácím utkání nás čekal nepříjemný Medlov. Kluci utkání od první do poslední minuty zvládli na jedničku. První poločas se hrálo jen na branku Medlova a konečně jsme se prosadili i střelecky a poločas vyhráli 3:0. O poločase jsme si řekli, že musíme hrát pořád stejně a pokusit se vstřelit ještě nějakou branku. To se povedlo. Hrál se kombinační fotbal, bylo vidět několik velmi hezkých akcí, které byly oceněny potleskem. Všichni hráči mají pochvalu za přístup k utkání. Škoda jen zranění některých hráčů. Věřím, že budou brzy v pořádku. Konečný výsledek odpovídá průběhu utkání.