XVII. kolo TJ Sigma Lutín - FK Jeseník 2:3 (2:2) branky: Los, Skopalík

Sestava: Nejezchleb - Gallik (Prucek), Skopalík, Chrást, Hrabálek - Šoupal, Vymazal, Konečný, Schön (Rec), Brhel (Pazdera) - Los

Připraveni: Čuka, Pavelka, Kráčmar

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=fbee924d-6eb7-48e5-a3fb-b1733cfa894a&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení ze strany soupeře:

Fotogalerie:

fkjesenik.rajce.idnes.cz/muzi%2C_Lutin_-_Jesenik%2C_24.3.2019/

Hodnocení trenéra Rojky:

Jeseník hrál jednoduchý přímočarý fotbal. Byl agresivnější v osobních soubojích. Dokázal využít každé naší chyby a nakonec si odvezl všechny tři body. Mrzí mě, že jsme dvakrát byli ve vedení, ale po našich hloupých chybách hosté vždy dokázali vyrovnat. Rozhodující bylo, že jsme nedokázali udržet vedení do konce poločasu. Druhý poločas začal, jak skončil první. Opět jsme inkasovali po nedorozumění v zadních  řadách, kterému předcházel nedůraz na půli hřiště. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale hosté nás už do větších šancí nepouštěli a nakonec zaslouženě zvítězili v poměru 3:2.