Lutínská Sigma prodloužila neporazitelnost

11.05.2015 20:11

Fotbalisté Lutína přivítali na svém hřišti soupeře z opačného konce tabulky FC Hvozd.

Roli favorita zvládli bravurně, vítězstvím 4:0 si v čele tabulky zajistili tříbodový náskok.

Domácí začali aktivněji, ale hru jim komplikoval silný vítr. Po několika nepodařených nákopech přesedlal Lutín na kombinační hru po zemi, která zanedlouho slavila úspěch.

Zhruba po dvaceti minutách hry vyslal krásnou přihrávkou Körner do samostatného úniku Rece a ten tváří v tvář brankáři proměnil. 1:0

Vedení domácí mužstvo značně nabudilo a o pár minut později se slavilo podruhé. Vyraženou střelu Skoumala spoza šestnáctky pohotově dorazil Bartl. 2:0

Bežela 40. minuta, když po levé straně pronikl rychlonohý Pavel Marek do vápna. Šikovně obešel obránce i hostujícího brankáře, naservíroval přihrávku před odkrytou branku, tam číhal osamocený domácí kapitán Skoumal a s přehledem slízl smetanu. 3:0

Hosté si jedinou vážnejší šanci vytvořili v úplném závěru poločasu. Brankář Skoumal neudržel razantní střelu a přes několik těl lutínských hráčů nedokázali hosté propasírovat míč do sítě.

Do kabin se šlo tedy za stavu 3:0

Hvozd v druhém poločase působil značně odevzdaným dojmem. Lutín měl míč více na kopačkách a hru zkušeně kontroloval.

V 55.minutě se role hlavního nahrávače zhostil Körner, přesnou přihrávkou mezi obránce vybídl do šance Bartla a ten s přehledem proměnil. 4:0

A když ke konci zápasu Hamy po přihrávce Gallika přestřelil prázdnou branku , skóre už do závěrečného hvizdu zůstalo beze změny.

Sigma Lutín - FC Hvozd 4:0 (3:0)

Sestava: T.Skoumal, Bokůvka, Korenný, Pavelka, Šnejdar, Rec, Körner, M.Skoumal, Pluháček, Pavel Marek, Bartl

Střídali: Chrást, Gallik, Petr Marek, Šlosar, Hamy, Šenkyřík, Brhel