Další připravné utkání přineslo vysoké vítězství

Lutín  - Olšany 5:2  (3:0)  Branky: Bartl 2, korenný, Bokůvka. Stodola

Sestava:

Skoumal (46.Mačák) - Svoboda, Bokůvka, Chrást, Švéda - Galik, Korner, Huňka, Korenný - Bartl , Wanke

Náhradnici: Blechta ,Stodola, Kment, Šnejdar, Mačák, Danyi, Šenkeřík

Lutinské kvůli pracovním povinnostem trenérů Hejtmana a Skopalíka, vedl z lavičky předseda klubu Petr Kovařík.Hosté z Olšan vstoupili do utkání velmi aktivně a prvních 10 minut byli lepším mužstvem. Hosté se málem dostali do zaslouženého vedení, ale Tomáš Skoumal výborným zákrokem zmařil dobře mířenou střelu hostujícího hráče. Pak udeřilo jako blesk z čistého nebe. K naší radosti na druhé straně útočník Bartl, jako by si řekl už se na to nemůže dívat a střelou, která mu moc nesedla, překonal brankáře hostí 1:0. Navrátilec do sestavy Jíří Korenný, jenž naštěstí pro naše barvy upřednostnil fotbal před atletikou, potvrdil to, co je o něm známé, že má rád míč. Počkal si na přihrávku ze strany, vylákal brankaře z branky a pohodlně zvýšil do opuštěné branky na 2:0.  Tahle branka hosty definitivně v prvním poločase zlomila.Těsně před přestávkou využil Bartl špatné rozehrávky a pohodlně zvýšil na 3:0

Do druhé 45 minutovky jako by nastoupily jiné Olšany   byli totiž stejně jako na začátku 1. půle aktivnější a lepším týmem a  zdramatizovaly stav utkaní na 3:2. To už nevydržel Dušan Blechta , který řekl našim hráčům ať hraji po zemi kombinačně, protože do té doby to byl samý bezhlavý nákop do předu, který neměl šanci na úspěch

V 75. minutě to bylo o pět o 2 branky obránce Bokůvka si krasně naběhl a  tečovanou hlavičkou přesně  překonal hostujícího brankáře. 4:2

Poslední branku domácího celku vstřel opět po pěkné akci  Stodola  a upravil stav zápasu na konečných 5:2