Další prohra v Černovíře

11.11.2012 19:03

Černovír - Lutín 3:1 (1:1)

 

Skoumal - Korenný M., Chrást, Korenný M., Gallik- Svoboda, Huňka, Rec, Halíř - Blechta, Wanke

připraveni: Pokorný, Šenkeřík, Mačák

 

Po výprasku ve Slavoníně zajížděli naši hráči na hřiště Černovíra. Ten se v letošní sezoně pohybuje ve středu tabulky. Naši hráči začali dobře, v poli byli vyrovnaným soupeřem a šli i brzo do vedení. Po pěkné kombonační akci centroval Wanke a Dušan Blechta hlavou nedal golmanovi šanci. V následujících minutách domácí přebrali iniciativu, ale s míčem se dostatávali pouze vysoko nad a nebo do ruk Skumimu. Lutín mělo několik brejkových situacích, které by při dobré finální přihrávce byly stoprocentní šancí. Ovšem udeřilo na druhé straně. Po chybě Lutínských stoperů bylo střelou z velkého vápna do šibenice vyrovnáno. Do druhého polločasu Lutínští nastupovali s taktikou dobré obrany a případného brejku, který by zajistiál plný bodový zisk. Ovšem taktika vzala za své hned po pár minutách, to se po standartní situaci na přední tyči trefil domácí hráč. Černovír naprosto ovládl střed hřiště, ale nadále dokázal hrát pouze po pokutové území. A tak rozhodla další standartní situace a špátné branění Lutína. Ve druhém poločase už jsme opravdu nic nepředvedli.