17.09.2013 14:43

Lutín - Maletín 1:3 (0:0) Branka: Svoboda

Sestava: Skoumal - Gallik, Bokůvka, Chrást, Korenný J. - Marek (Šlosar), Huňka, Rec, Svoboda - Bartl, Blechta (Plný)

Připraveni: Mačák, Vymazal

S velmi těžkým soupeřem  se v sobotu utkal Lutín. Na náš trávník přijížděl vedoucí tým Maletín. Už tak silný Maletín v létě značně posiloval, v kádru přivítal bývalého hráče divizní Mohelnice  Masopusta. Hosté od začátku prokazovali roli favorita, jasně nás přehrávali v poli. Vyložené šance však neměli. Všechny vážnější situace vyřešil buď golman Skoumal nebo mířili mimo. Lutín byl neustále pod tlakem, ale podával bojovný a organizovaný výkon. Během poločasu si vytvořil z protitůtoků velmi slibné šance, kdy šel ve třech na jednoho, ale ani Bartl ani Blechta nedokázali šanci proměnit. A tak když jsme přežili nebezpečnou standardku z velkého vápna po faulu Huňky, šlo se do šaten za bezbrankového stavu.

Na začátku druhé poločasu jsme bleskově udeřili, na polovině zabojoval nově příchozí Šlosar, vypíchl ve skluzu míč, Rec náhral do běhu Bartlovi a ten odcentroval Svobodovi přesně do běhu a bylo to 1:0 pro domácí. O to více narostla snaha hostí o vstřelení branky, velmi dobře kombinovali, do šancí se však příliš nedostávali. Naši hráli velmi jednoduše. příznivý stav vydržel až do 75. minuty, kdy si Skoumal nešťastně srazil stříleny centr z boku do branky. 1:1. Hosté ještě více přidali a vysílený Lutín už nebyl shopen tlaku vzdorovat. Obdržel ještě dvě branky a tak si Maletín odvezl všechny body. Nutno říct, že proti velmi silnému soupeři, který zřejmě moc bodů nepoztrácí, Lutín podal velmi bojovný výkon se kterým s jinými soupeři určitě mohl uspět. Snad se zadaří už v sobotu v Července.