TJ Sigma Lutín - FC Hněvotín 3:0 (1:0) branky: Vymazal 3

Sestava: Nejezchleb (Mačák) - Hrabálek (Šnejdar), Körner, Chrást, Gallik (Brhel) - Schön, Rec (Pavelka), Konečný, Pazdera (Prucek)

Připraven: Špaček

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=0425aa5a-6d7b-4159-a006-57f5a0b443dd&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Prvních 30.min jsme nehráli to, co jsme chtěli. Chyběl nám větší pohyb. Bylo tam málo náběhových situací a větší odvaha v soubojích jeden na jednoho. Ke konci poločasu se naše hra zrychlila a přišla i důležitá vedoucí branka, která nám dodala klid. O přestávce jsme provedli dvě střídání a změnili rozestavení. Začali jsme hrát na dva útočníky. Úvodních 15.min druhého poločasu jsme odehráli nejlíp v celém zápase. Brzy jsme šli do vedení 3:0 a zápas tím prakticky rozhodli. Poté jsme si vytvářeli nespočet přečíslení a chodili do otevřené obrany soupeře. Jen naše zbrklost a slabší produktivita nás připravili o další góly v síti Hněvotína.