Generálka Skončila nerozhodně

30.07.2011 09:49

 

30.7   16:00       Lutín - Konice B 3:3 ( 0:3) Branky: Körner  , Bartl 2

Sestava

Mačák (46. Skoumal) - Gallik. Chrást , Huňka , Švéda - Danyi , Körner, Bartl, Skoumal - Šenkyřík, Vejmola

Koničtí byli na začátku utkání aktivnější a dá se říct, že celá 1.půle byla v její režii. Hosté přehrávali Lutínské v pohybu, v držení míče a naši hráči nebyli nic kloudného vymyslet, jejich hra postrádala přesnost a hlavně myšlenku. Ve 20. minutě dostali již hosté do vedení, to když se srazili 2 naši hráči, Ondra Galiik s Filipem Danyim, díky tomu se lutínská obrana úplně rozestoupila a hostující hráč se ocitl sem před Mačákem a s přehledem zakončil 0:1. Vzápětí se hosté radovali z druhého branky, než se domácí rozkoukali, hostující hráč zamířil přesně k tyči 0:2. Těsně před koncem 1. půle šli hosté tříbrankového vedení, Bartl si při přihrávce vůbec nevšiml před sebou hráče, míč mu připravil jako na zlatem podnose a hráč rezervního týmu Konice nezaváhal . Koničtí šli tak do šaten se slibným náskokem  v zádech 0:3

Do druhého poločasu jakoby si mužstva úplně role vyměnily a byli to hosté, kteří nevěděli kam dříve skočit. Naši hráči zlepšili kombinaci  a dominovali celému 2. poločasu. Zaslouženého snížení se kluci dočkali ihned po nástupu do druhé půle. Tomáš Körner dostal míč ze strany a technickou střelou na vzdálenější tyč donutil brankaře hostí se za míčem pouze ohlednout a koukat jak míří do sítě 1:3. Kluky tento gól nastartoval a po chvíli to bylo jen o jednu branku. Tomáš Körner dostal opět míč ze strany nástřelem před bránu, našel Bartla a ten uklidil míč přes kolem hostujícího brankáře 2:3. Domácí měli obrovskou chuť utkání dovést alespoň do nerozhodného stavu. Vyrovnávací branka visela na vlásku, ale stále nic. Až v 85. minutě se  zrodilo zasloužené vyrovnání. Galik konečně využil své přednosti, kterou jsou rychlé nohy, poradil si s dvěma protihráči a namířil si to přesně do vápna, kde byl faulován hostujícím hráčem. Rozhodčí neváhal ani vteřinu a odpískal penaltu. K ní se postavil Bartl a s přehledem k tyči uzavřel skóre zapasu na konečných  3:3.

Byl to poslední přátelský zápas před vstupem do podzimní části   

Podzímní část Sezóny Startuje.

Lutinští začínají 7.8 na domácím trávníku od 16:30Velkou Bystřicí.

 

Připravil : Lubomír Skopalík ml.

 

 

.