Konečně 3 body

10.04.2019 08:01

19. kolo Clean4you Krajského přeboru Olomouckého kraje

TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 3:1 (2:1) branky: Šoupal, Konečný, Los

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel (Pavelka) - Prucek (Kráčmar), Konečný, Skopalík, Šoupal, Schön (Pazdera) - Los

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=b745cb20-713b-40b3-8107-b505342c8a12&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na sestřih:

Hodnocení trenéra Rojky:

Odehráli jsme zatím nejlepší zápas na jaře. Měli jsme dobrý pohyb a bylo tam hodně náběhových situací za obranu a Losiny s tím měli velké problémy. I v kombinaci jsme byli lepší a vytvářeli jsme si nespočet brankových příležitostí. Opět nám fungovali standardní situace, při kterých jsme byli hodně nebezpeční. Jedna z nich nám také přinesla důležitou branku na 2:1 v závěru prvního  poločasu. Ve druhé půli jsme už hosty do ničeho nepustili a naše třetí branka prakticky rozhodla celé utkání. Zbytek zápasu jsme už kontrolovali a zaslouženě zvítězili v poměru 3:1.