Lutín nerozhodně v Doloplazích

29.08.2011 18:08

Lutín - Doloplazy 0:0 ( 0:0)

Sestava: Skoumal- Šnejdar, Bokůvka, Korenný, Švéda -  Gallik, Huňka, Körner. Blechta- Wanke, Šenkeřík

Utkání bylo podprůměrné  s minimem šancí.  Největší spálila nová Lutinská akvizice útočník Petr Wanke, který dobře napadal rozehrávku domácího brankáře jenž při snaze udělat kličku souboj s Petrem prohrál, Lutinský  utočnik miřil k neuvěření všech spoluhráčů a čenů hostujicího týmu mimo prázdnou branku.

zahozenou šanci okomentoval o poločase takto: Vidíš jaký jsem dřevák ani do prázdné branky se netrefím.

Lutínští měli ještě jednu šanci jak strhnout vítězství  na svou stranu a odvést si všechny 3 body, ale záložník Körner mířil slabě brankář  z jeho pokusem neměl téměř  žádnou práci. Tak se šlo do kabin za stavu 0:0

Druhý poločas už byl uplně bez šancí, díky pomeznímu rozhodčímu, který měl praporek stále  nad hlavou

Utkání  s nováčkem z Doloplaz skončilo tak remízou.