Lutín podal ostudný výkon

06.11.2012 11:04

Slavonín : Lutín 7:0 (2:0)

Sestava: Skoumal - Gallik, Bokůvka, Chrást, Korenný Jiří(85.Šenkyřík) - Svoboda(76.Korenný M), Huňka , Rec , Pokorný(56.Halíř) - Wanke, Blechta.

Slavonín byl od samého začátku utkání aktivnějším týmem se spoustou šancí a v prvním poločase dal 2 branky a to ve 25 a 26.minutě ale spoustu příležitostí ještě neproměnil díky brankáři Skoumalovi. Lutínští si vypracovali dvě příležitostí , které nevyužily a takto skončil první poločas.Po přestávce se Lutín prezentoval ostudným výkonem, se kterým by neuspěl ani v okresním přeboru, Slavonínu nekladl vůbec žádný odpor. Je to ostuda pro celý Lutínský fotbal.Hráči by se nad svými výkony měli zamyslet. Měli by si sáhnout do svědomí co pro Lutínský fotbal   dávají.a to nejen na hřišti ale i mimo