Lutín porazil Vedoucí celek tabulky 2:1

22.08.2011 15:53

Lutín . Majetín 2:1 (1.1) Branky: Huňka, Bokůvka

Sestava: Skoumal – Gallik, Korenný, Bokůvka, Švéda – Blechta, Huňka, Vymazal, Körner – Bartl Šenkyřík

Domácí vstoupili do utkání s vedoucím  celkem tabulky nervózně  a situaci jim neusnadnil ani  Hlavní rozhodčí utkaní  když nařidil penaltu pro hosty po nastřelené ruce kapitána Bokůvky. Domácí zběsile protestovaly leč marně. Hosté se ze sporné penalty ujaly vedení. 0:1Domácím obdržená branka   vlila novou krev do žil a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, po pěkném centru ze strany vymetl všechny pavouky  z brány výborně hrající Huňka a bylo to 1:1.Hru domácích dobře řÍdil hlasem stoper Korenný.Do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Domácí jako by si v poločase řekli že 3 body zůstanou doma a hosté naopak že druhou půli prokecají.Domácí trápila zranění odstoupit kvůli němu musel útočník Bartl.,kterému se obnovilo bohužel pro domácí Lutín  svalové zranění  a kapitán Bokůvka kterého trápily zdravotní problémy už před zápasem ,ale rozhodl se nastoupil. naštěstí pro domácí těsně před vystřídáním stihnul strhnout vedení na domácí stranu a vstřelit rozhodující branku.Jiří vymazal kopal standardní situaci po faulu na Miru Huňku., jak se ukázalo dokonale poslechl trenéra domácího mužstva Skopalíka st., který na něj zavolal ať si dá záležet na provedení standardky.. výborným krouceným míčem našel navrátilce po 2 letech k fotbalu Dušana Blechtu který ještě brankáře hostí nepřekonal, ale brankář jeho pokus jen vyrazil a kapitán Bokůvka nezaváhal 2:1.Domácí už si vedení zkušeně takticky pohlídaly až  do konce kdyz závěr utkání takticky odehráli velmi dobře, závěrečné sekundy v rohu a nepustily hosty k míči.   Připsaly si tak důležité 3. body,

připravil: Lubomír Skopalík ml.