Lutinští 3 Brankové Manko nedohnali a prohráli 3:2

16.08.2011 13:41

Chválkovice – Lutín  3:2 ( 2:0) Branky: Bartl, Gallik  Sestava: Skoumal- Šnejdar, Huňka,,Körner, Švéda- Korenný , Danyi, Vymazal, Gallik- Šenkyřík Bartl..Lutínští hráči vstoupily do utkání velmi aktivně  Gallik vysunul útočníka Šenkyříka, kterému chyběl krok  aby zakončil, brankář domácích mu šanci zmařil rychlým vyběhnutím.

Pak  hlavní rozhodčí v 16 minutě  utkání kvůli průtrži mračen přerušil. A hosté vypadly z tempa.Domácí měli v sestavě Martina Dombiho, Bohuslava Šnajdra a Lubomíra Štrbíka, kteří hráli 2. ligu  a bylo to vidět  že zkušenosti mají obrovské.Domácí se dostaly do 2brankového vedení  které udržely až do poločasového hvizdu hlavního rozhodčího.Domácí se po rohovém kopu dostaly do vedení o 3 branky a  poté přestaly hrát a to se jim málém stalo osudným.

Lutínští totiž od stavu 3 nula jako by si řekli že takhle teda ne a začali dotahovat.

Ondřej Gallik chytře spadnul ve vápně a byla z toho penalta, kterou s přehledem proměnil Mira bartl, když poslal brankáře na opačnou stranu 3:1

Na  konečných 3:2 snížil těsně před koncem Gallik. Připravil: Lubomír Skopalík ml.