16.04.2013 15:05

Lutín - Kožušany 0:1 (0:1)

Sestava: Skoumal - Gallik, Bokůvka, Chrást, Vymazal L. -  Rec M., Huňka, Korner, Pavelka - Blechta, Klicpera

Střídali: Mačák, Svoboda, Korenný M., Brhel

Po dvou odložených zápasech naše mužstvo konečně vstoupilo do jarní části soutěže. Radost se začátku msitrovských utkání však vystřídalo velké zklamání. Lutín začal dobře, slušně kombinoval a držel soupoeře na jeho polovině hřiště. Po čtvrt hodině se však vytratil z hřiště, hosté dlouhými nakopávanými míči přehrávali domácí. Zbytek prvního poločasu se nesl ve stylu nákopů, soubojů a nespočet rohů pro hosty. 5 minut před koncem poločasu využili hosté své největší zbraně a to dlouhých autů. Dlouhý aut, nepřesné odvrácení a hostující útočník uklidil míč do branky. 0:1. Do druhého poločasu nastoupili hosté s jasným záměrem ubránit jednogólový náskok. Rezignovali téměř na veškerou útočnou činnost. V držení míče byly neustále Lutíňáci, avšak bez tíženého efektu v podobě branky. Kombinace se vesměs odehrávali po velké vápno. Několik neproměněných slušných šancí znamenalo další msitrovskou porážku. porážka bolí o to víc, že hosté přijeli po nevydařené zimní přípravě, kdy měli problémy s docházkou na tréninky. Na druhén straně lutínská příprava se vydařila jak výsledkově tak z hlediska treninkové morálky. Tak už to něky holt bývá, soupeř vstřelil gól a zvítězit si zasloužil.