Při premiéře v přeboru bereme bod

09.08.2016 14:41

TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 1:1 (0:1, 2:4 na pokutové kopy) branka: Skoumal M., penalty proměnili: Pavlík, Hamy

V úvodním kole Krajského přeboru jsme získali bod za remízu 1:1 s týmem FC Želatovice, druhý bod za vítězství v penaltovém rozstřelu si odvezli hosté.

Zápis o utkání:

Odkaz na článek v Olomouckém deníku:

Hodnocení lutínského trenéra Lubomíra Keluce ml.:

První poločas jsme hráli až příliš nervózně a s respektem. Soupeř hrál v bloku a čekal na naši chybu v rozehrávce a chodil do brejků. Nakonec jsme dostali branku ze standartní situace a to je velká škoda. Druhý poločas jsme začali hrát velmi aktivně a soupeř měl velké problémy nás ubránit, nakonec se po zásluze trefil krásně Martin Skoumal a byla jen škoda, že jsme v zápětí nepřidali druhou branku. Obě mužstva hrála od 70 minuty nahoru dolu a vůbec se nekombinovalo, síly pak rychle ubývaly. Remíza je zasloužená. Pochvalu zaslouží celý mančaft, protože všichni makali až do konce. Penalty budeme muset začít trénovat.