Slovan Černovír – TJ Sigma Lutín               2:4 (1:3)

Branky: Murárik (vlastní), Skoumal M., Vymazal, Körner

Sestava: Nejezchleb – Körner, Bokůvka, Skopalík, Gallik – Skoumal M. (Šlajs), Vymazal (Schön), Rec, Brázdil (Volf) – Los (Chrást), Šoupal

Připraven: Běhalík O.

Zápis o utkání:

Komentář našeho trenéra Lubomíra Keluce:

V 6. kole jsme zajížděli na hřiště nováčka z Černovíra. Od úvodních minut to nebylo ono, hra byla neurovnaná a domácí nám dělali velké problémy. Netradičně nás probudila obdržená branka, po ní jsme zapnuli na vyšší obrátky, začali hrát naší kombinační hru v pohybu a během 20-ti minut rozhodli celé utkání. Domácí byli ale lepší v osobních soubojích a zbytečnými chybami jsme je drželi ve hře. Na střídačce jsem byl naštvaný a velmi nespokojený. Druhý poločas už byl spíše bojovný než herní, hrubou chybou jsme znovu dali domácím šanci ke snížení. Nakonec jsme dali pojišťovací gól na konečných 4:2 pro nás. Musím pochválit kluky za to, že po obdržené brance nesklopili hlavy, ale utkání otočili. Dále pochvala patří i domácím, kdy bojovali do posledních minut. V neposlední řadě, patří velké díky oběma fandícím táborům. Byla tam skvělá atmosféra. Výsledek odpovídá dění na hřišti.