Prohra v Kožušanech

07.05.2012 16:25

Kožušany – Lutín 2:0(1:0)

Sestava: Skoumal – Gallik, Chrást, Bokůvka, Korner – Rec , Huńka, Korenný Jiří, Svoboda- Wanke, Blechta. Nahradnici: Mačák , Korenný, Šenkyřík, Vejmola, Bartl

Utkání hrané na úzkém hřišti se Lutínským herně nepovedlo.  Lutín přijela podpořit početná část fanoušků,která viděla nepovedené utkání svého týmu. Od začátku utkání byl domácí tým evidentně lepší. 6. minuta trestný kop Rece  a Bokůvkovi chyběl krok. 10.minuta Rec přihřál Wankemu a ten ve slibné šanci  mířil jen do brankáře. 13.minuta hráč domácích se protlačil přes střed hřiště a důrazem v pokutovém uzemí se se domácí ujali vedení 1:0. 15.minuta centr Chrásta a Rec hlavou těsně minul branku. 18.minuta střela Svobody z 25 metrů a brankář jen s námahovou vyrazil. 28.minuta střela domácích z velkého vápna a Skoumal bravurně vyrazil na roh. 53.minuta akce zleva a Korenný v dobré popzici střílel mimo. 58.minuta pěkný fotbalový moment v podání Rece,který se prezentoval pěknou střelou, ale brankář bravurně vyrazil.75.minuta šťastný gól domácích 2:0. 79 minuta Rec postupoval sám na domácí branku, ale střela šla mimo. 86.minuta hrubá chyba ve středu hřiště a domácí hráč běžel sám na branku, ale nedal.90 minuta střela Korenného z velkého vápna šla těšně mimo.