prohra v Protivanově

17.09.2012 20:08

 

Lutín - Protivanov 0:3 (0:1)

Sestava:


Skoumal - Gallik, Chrást, Huňka, Korenný J. - Svoboda, Korner, Rec, Halíř - Blechta, Wanke

Naše mužstvo zajíždělo na půdu posledního celku tabulky. Ovšem domů se vrátilo s prázdnou. Domácí stejně jako před týdnem Kožušany vyrukovali s jednoduchou a tvrdou hrou, která na naše hráče velmi platí. První branka padla po střele z hranice vápna, Skumi míč vyrazil, ale hráč stojící v době střely evidentně v ofsajdu dorazil do sítě, praporek pomezního zůstal dole. V druhém poločase se Lutínští snažili o kombinační hru, ale přihravky se nedařily tak jak bylo třeba. Vyjímkou byla přihrávka na Wankeho, který tváří v tvář golmanovi neuspěl. Druhou branku domácí vstřelili po nedůrazném branění. Třetí branka 10 minut před koncem už byla jen hřebíčkem do Lutínské rakve. Za zmínku stojí několik tvrdých zákroků na naše hráče, kdy šlo opravdu o zdraví. Ty však nebyly oceněnny ani žlutou kartou.