Sestava: Nejezchleb – Pavlík, Bokůvka, Chrást, Pavelka – Los (Skoumal), Skopalík, Rec (Gallik), Vymazal, Brázdil – Hamy

Připraveni: Brhel, Mačák

Zápis o utkání:

Komentář našeho trenéra Lubomíra Keluce:

Za sobotního slunného počasí jsme zajížděli k derby zápasu do Hněvotína. Před utkáním jsem hráče upozorňoval, že musíme střílet, mít odražené míče a minimalizovat soupeřovi standardní situace. Očekával jsem, že naše záložní řada bude kombinačně mnohem kvalitnější než soupeřova. Od první do patnácté minuty utkání odpovídalo dle mých představ, pak si začala záložní řada dělat co chtěla, byli všude a nikde. X přihrávek nic neřešících, mnoho jednoduchých ztrát míče ve středu hřiště a najednou byl soupeř ve hře a zahrával několik standardních situací kolem vápna. Poločas jsme sice vyhráli 1:0, ale hra tomu neodpovídala. V poločase jsem hráčům znovu zdůraznil  co před utkáním, zbytečně! Druhý poločas bych nazval paskvilem, kdy góly do naší sítě padli po našich hrubých chybách a nezodpovědnosti vůči mužstvu. Druhý poločas mohl skončit 5:0 pro Hněvotín. Na rozhodčí nemůžeme říci ani slovo, protože měl proti nám písknout jasnou penaltu za stažení. V utkání s Hněvotínem to byl nezodpovědný výkon, kdy jsme vypadali jako mužstvo, které si jde zahrát a je mu jedno jak to dopadne. Hněvotín vyhrál zaslouženě a my bychom se měli nad sebou zamyslet a stydět se za takový výkon.