02.05.2016 14:41

FKM Opatovice-Všechovice - TJ Sigma Lutín 2:1 (2:1) Branka: Los

Sestava: Nejezchleb - Gallik, Skopalík, Bokůvka, Korenný J. - Rec (Pluháček), Vymazal, Körner, Skoumal M. - Bartl (Wanke), Los

Připraven: Skoumal T., Šnejdar

Obava z ranního zápasu se potvrdila jako oprávněná, již ve 14. minutě jsme prohrávali 2:0. Do poločasu se podařilo snížit Losovi, žádný ze spoluhráčů se ale k němu nepřidal a tak jsme poprvé na jaře ztratili body. Mladý domácí tým podal velmi bojovný srdnatý výkon a zaslouženě zvítězil. Našim borcům bojovnost rovněž nelze upřít, avšak tentokrát to herně nebylo ono.

Hodnocení trenéra Skopalíka:

V dnešním utkání byly Opatovice nad naše síly, byly lepší prostě ve všem. Nám nešlo vůbec nic a to jsme mohli být rádi, že jsme již v první půli nedostali víc než dvě branky.Více jsme měli pouze trestných kopů, ale ani z těch jsme nic nevytěžili. Musíme se z prohry rychle otřepat a v Mostkovicích zvítězit.