25.09.2012 21:25

Lutín - Červenka 2:2(1:1) Branky:Wanke, vlastní

Sestava: Skoumal - Korenný Jiří, Bokůvka, Chrást, Korner - Halíř(46.Korenný),Huňka, Rec, Svoboda - Wanke, Blechta

Připraveni: Mačák,Šenkyřík,Vejmola.

V Lutíně se představil ambiciózní celek z Červenky, ale již v 10.minutě inkasoval vlastní brankou a prohrával 1:0.Pěkný trestný kop hostí ve 12.minutě Skoumal vyrazil.23.minuta Wanke se prodral přes hostující obranu, ale sudí neměl odvahu písknout pokutový kop.Hostům se podařilo vyrovnat ve 26.minutě když hráč se uvolnil přes domácího stopera a střelou k tyči srovnal na 1:1.Slibnou šanci měl domácí Rec ve 28.minutě, ale z dobré pozice branku přestřelil. 48.minuta přinesla  kuriózní moment, když hostující brankář nastřelil rozhodčího od kterého se míč odrazil k Recovi, který nastřelil břevno. 68.minuta Jiří Korenný ve vápně fauloval ale z nařízené penalty nastřelil hostující hráč jen břevno.72,minuta domácí zahrávali trestný kop a Wanke šikovně změnil směr střely 2:1 Hostům se podařilo srovnat v 83.minutě,když Bokůvka nešťastně tečoval střelu a ta skončila v síti 2:2.Velkou šanci rozhodnout zápas měl Blechta, ale po pěkném centru Kornera mířil hlavou mimo.Vzhledem k průběhu utkání byla remíza spravedlivá.