Sigma deklasovala Lipník, Bartl nastřílel hattrick

20.10.2015 23:17

Dominantní výkon předvedla lutínská Sigma na půdě Lipníku nad Bečvou a po vysokém vítězství 6:1 nadále vévodí 1.A třídě skupiny B. Zejména první poločas byl excelentní, Sigma během něj svému soupeři nasázela hned pět branek a zaslouženě si odvezla tři body.

Lutín už dávno nepatří mezi zelenáče soutěže, naopak svými výkony budí u svých soupeřů značný respekt a je považován za jednoho z adeptů na konečné čelo tabulky. Roli favorita zvládl i v sobotním duelu v Lipníku, po 20.minutách hry bylo v podstatě o výsledku rozhodnuto. Hostující mužstvo bylo opět podporováno početnou skupinou nejvěrnějších fanoušků. Ti vytvořili v podstatě domácí atmosféru a hnali Sigmu k dalšímu bodovému zisku.

Velkou zásluhu na vítězství měl především útočník Bartl, jenž potvrdil výbornou formu z posledních zápasů, zaznamenal hattrick a tím se posunul na druhé místo v počtu vstřelených branek svého klubu v této sezóně.

Nejdůležitejší minuty utkání:

8. minuta - Vymazal orazítkoval břevno domácí branky

14.minuta - ve vápně se výborně zorientoval aktivní Vymazal a střelou k tyči otevřel skóre. 0:1

15.minuta - Losovu šanci ještě domácí brankář zneškodnil, dorážející Bartl však dotlačil hlavou míč do sítě. 0:2

19. minuta - samostatný únik s lehkostí proměnil Bartl. 0:3

38. minuta - pěkná individuální akce kapitána Skoumala skončila další brankou. 0:4

45. minuta - po faulu na Vymazala se k trestnému kopu z hranice šestnáctky postavil Los a krásnou střelou do šibenice ukončil první poločas utkání. 0:5

62. minuta - hattrick dovršil po další pěkné individuální akci útočník Bartl. 0:6

78. minuta - snížení domácího týmu po střele z trestného kopu. 1:6