Sigma veze 3 body ze Všechovic

07.10.2015 21:45

9.kolo 1.A třídy skupiny B  nabídlo souboj dvou nováčků soutěže. Lutínská Sígma zajížděla po šesti letech do Všechovic. Tenkrát tam dostala čtyři góly - dnes však Sigmáci stejným dílem porážku soupeři vrátili.

Lutínští fotbalisté vlétli do zápasu jako uragán. Svému soupeři nasázeli čtyři góly již v prvním poločase a o vítězi bylo v podstatě rozhodnuto. Po přestávce neproměnili několik slibných šancí, značně ubrali a udržovali svůj výrazný náskok. Naopak po celý zápas hodně důrazní domácí ještě přiostřili a hra se zcela vyrovnala. Byli to právě oni, kdo byl ve druhém dějství hladovější po gólu, jeden čestný se jim nakonec podařilo vstřelit. Překazili tak Lutínu uhrát vzadu další nulu. Sigmě se povedlo v devíti kolech udržet pětkrát čisté konto a může se tak pochlubit zatím nejlepší obranou soutěže.

Vítězstvím ve Všechovicích se lutínské mužstvo udrželo v těsném závěsu za vedoucí Lipovou.

branky:

9.minuta - trestný kop z hranice 16ky zahrával Tomáš Los, nadvakrát propálil vše co stálo míči v cestě. 0:1

17.minuta - po levé straně unikl Vymazal, šikovně naservíroval před branku míč nabíhajícímu Bartlovi a ten tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal. 0:2

32.minuta - Rec vyslal pasem za obranu do samostatného úniku Chrásta, ten zkušeně zakončil. 0:3

41.minuta - rohový kop zahrával Los a před brankou nikým nehlídaný Skopalík hlavou pohodlně zvýšil na 0:4

64.minuta - po chybě hostující obrany se k míči dostal domácí útočník a snížil na konečných 1:4